beach head 2002

برای تعویض کردن اسلحه خود از کلید Space استفاده نمایید. در این بازی از  سربازان قافل نشوید که با اسلحه های خود به شما هجوم آورده و با پرتاب نارنجک شما را هدف قرار میدهند شما باید هرچه سریعتر آنها را هدف قرار دهید تا به شما آسیبی جدی نرسانند. در همین هنگام هم از هوا به شما حمله میشود که و باید حملات آنها را با موشک خنثی کنید. تمامی این مهاجمان از همه طرف در حال هجوم و حمله به سنگر شما میباشند و در هر لحظه امکان سقوط سنگر شما وجود دارد که صحنه ای دلهره آوری را برای شما به ارمغان می آورد.
برای اینکه مراحل بازی را به راحتی طی کنید باید تمامی افراد و هواپیماها و ... را از میان ببرید تا بتوانید به مرحله بعد راه بیابید برای پیروز شدن در این بازی به نکات زیر توجه فرمائید. برای از بین بردن سربازان از اسلحه مسلسل استفاده کنید که حدود 400 گلوله دارد و همچنین برای از بین بردن تانکها و نفر برها از اسلحه دوم استفاده کنید شما میتوانید برای جلوگیری از حملات هوایی با موشک ها که با کلیک M شلیک میشود استفایده کنید و همچین در صورت تمام شدن گلولها یک کلت کمری به شما داده میشود که 15 عدد گلوله دارد که بعد از تمام شده گلولها بازی تمام میشود و شما از اول باید مراحل را طی کنید از مرحله 10 به بعد نبرد  در شب شروع میشود. خوب دوستانی که علاقه دارید که هیچ وقت در بازیهای جنگی و اکشن جان و سلاح شما تمام نشود میتوانید از کد تقلب این بازی استفاده کنید.

قابلیتهای کلیدی بازی Beach Head 2002:
- بازی بسیار جذاب و هیجانی  با گرافیک بالا و سه بعدی
- حمله هوایی جنگندهها ، هلکوپترها و بمب افکنها
- جنگ افزارهای تانک MB78 ، هلکوپتر کبرا،جت F101،C-130،CH53
- مراحل گوناگون و متنوع نبرد در شب و روز
- سلاح ها و مهمات متفاوت با کاربرهای گوناگون
- متوع بودن دشمنان در بازی
- امکان ذخیره بازی در هر مرحله
- جلوهای زیبا و کم نظیر صوتی و بصری
- حالت مسابقه ای و تفریحی، پرهیجان بودن بازی
- حجم کم بازی جهت دریافت و نصب
- و... کد تقلب بازی: برای قفل کردن جان و نامحدود کردن سلاحهای خود اعداد زیر را پشت سرهم بعد از شروع بازی بزنید. عددهای 123456789 توجه کنید که این عداد را پشت سر هم وارد نمایید.

دانلود بازی

پسورد :www.asandownload.com توجه کنید با حروف کوچک وارد کنید

منبع :اسان دانلود

/ 1 نظر / 173 بازدید
حسین

سلام به مهرداد دوست عزیز این error میده cont createprimary surface