گوشی موبایل رایگان بگیرید(این سیستم امتحان شده)

-----------------------------------------------------------------------------------

توجه :پس از ثبت نام لینک رفرارل تون رو بدید تا واسه زیر مجموعه گیری کمکتون کنم

مراحل کار


(ثبت نام,ورود به صفحه ی شخصی, گرفتن زیر مجموعه,دریافت هدیه)

http://www.xpango.com?ref=91598730

 

 ثبت نام در سایت: ابتدا از طریق لینک بالا وارد سایت شوید و سپس در قسمت بالای سایت سمت چپ


سه گزینه به صورت مقابل وجود دارد:      (gaming | mobile | mp3)


اگر mp3 پلیر می خواهید بر روی mp3 کلیک کنید


اگر موبایل می خواهید بر روی mobile کلیک کنید


اگر دستگاه بازی می خواهید بر روی gaming کلیک کنید


سپس بر روی gift کلیک کنید....


بعد از وارد شدن به صفحه مربوط برروی گزینه مورد علاقه خود ماوس را نگه دارید تا تعداد اعتبار مورد نیازبرای دریافتان را مشاهده کنید ( منظور از اعتبار تعداد زیر مجموعه هایی است که شما برای دریافت هدیه نیاز دارید) .
بعد از انتخاب گزینه مورد علاقه خود کد و نام آن را به ذهن بسپارید حال در قسمت بالای سایت سمت راست گزینه sign up را کلیک کنید سپس شما وارد صفحه ای خواهید شد بعد از اینکه وارد آن صفحه شدید فرم عضویت را به این صورت پر کنید: 


توجه: تمام مشخصات باید به زبان انگلیسی پر شوند


First Name :نام خود را به انگلیسی بنویسید.


Last Name :نام خانوادگی خود را  به انگلیسی بنویسید.(اگر پسوند دارید نام پسوند خود را هم بنویسید)


Email :ادرس ایمیل خود را صحیح و با دقت وارد کنید.


Password :برای خود پسوردی انتخاب کنید. ( پسود حداقل باید 6 حرف باشد)


Confirm Password:تکرار پسورد انتخابی را بنویسید.


Address 1 :ادرس منزل را کامل انگلیسی و دقیق به وارد کنید.


راهنمای درج آدرس به زبان انگلیسی:


 واحد:Unite ------ طبقه: Floor ------ شماره (پلاک): No -------- کوچه: Alley -------- بلوار: Blvdخیابان: St ------- میدان: Sq ------ بزرگراه: Free Way ------ چهار راه: Cross ------ بعد از: afterقبل از: before -------- جاده: Rd ------- خیابان بزرگ: Ave ------- ساختمان: Bldg


روبروی:In Front of---------جنب(نزدیک):Nearنمونه یک آدرس کامل پستی در زیر آورده شده سعی شده بیشتر لغات در این آدرس استفاده شود، تا شما دوست عزیز با رعایت قوائد نوشتن آدرس بتوانید نشانی دقیق پستی خود را قید نمائید.


(توجه:آدرس انگلیسی باید از آخر به اول نوشته شود)برای مثال:تهرانپارس- خیابان شریعتی- بعد از چهار راه تیر انداز- خیابان 160 غربی- پلاک 38 - واحد12 .Unit 12, No 38, West 160 St, Shahriatee Ave, after Tirandaz Cross, Tehran Pars توجه : لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان، کد پستی و ... را وارد نمائید. در فیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید.


 


Town/City :شهر خود را بنویسید.


zipcode/post :در این قسمت کد پستی خود را بنویسید.(کد  پستی سر در خانه ی شما )


County/State :نام استان خود را بنویسید.


Country :نام کشور خود را انتخاب کنید.


Contact Number :شماره تلفن خود را بنویسید.(در صورت ایجاد مشکل در فرستادن هدیه نیاز می شود)


راهمای درج شماره ی تلفن:


مثال: شماره ی یک فرد تهرانی>>>  شماره منزل:82445663  کد شهر:021  کد کشور:0098


که هنگام نوشتن در فیلد مخصوص باید آن را به این صورت بنویسید :  00982182445663


Free Gift :نام هدیه را انتخاب کنیدکه قبلا دیده بودید.


Referral ID :در این قسمت کدی وجود دارد این کد , کد معرفی کننده ی شما به سایت Xpango یعنی من هست(91372570).


Terms And :تیک این گزینه را بگذارید. 


پس از عضویت ایمیلی از سایت به شما زده میشود که باید روی لینک درون آن کلیک کنید تا عضویتتان کامل شود.


پس از عضویت به شما لینکی داده میشود(مثل لینک من که ???????? است.شما باید این لینک را به افراد بدهید و اگر ی با این لینک ثبت نام کند زیر مجموعه شما خواهد شد بعد از اینکه ی در زیر مجموعه شما قرار گرفت و فعال شد ( چیزی از شرکت خریداری کرد یا زیر مجموعه گرفت ) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از ب امتیازهای لازم برای دریافت پکیج انتخابی می توانید ان را درخواست بدهید تا ارسال شود. ورود به صفحه ی شخصی: ابتدا ازطریق ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد کردا اید وارد سایت شوید(توجه : ایمیل شما همان user name شما محسوب می شود) روی گزینه login کلیک کنید در صفحه بعد در قسمت user name آدرس email خودتان را که با آن ثبت نام کرده اید را بنویسید و در قسمت password هم پسوردتان را بنویسید و روی گزینه login کلیک کنید تا وارد اطاق کار خود شوید در قسمت my account نام شما و پیام خوش آمد گویی به شما دیده میشود . .


در سمت راست صفحه گزینه های زیادی وجود دارد روی اولین گزینه یعنی orders/credits/referaal id کلیک کنید تا وارد پنجره بعدی شوید دراین صفحه در قسمت active orders نوع محصولی را که انتخاب کرده اید و همچنین آیدی و تاریخ عضویتتان را می بینید . .


برای دیدن زیر مجموعه های خود روی گزینه details کلیک کنید (در همین قسمت قبلی:Ordrs/Credits/referral ID) در قسمت referrals با کلیک روی گزینه more info می توانید اسامی و نوع محصول انتخابی زیر مجموعه هایتان را مشاهده کنید . .


شما با کلیک بر روی گزینه change gift می توانید نوع هدیه خود را تغییر دهید با گزینه delete کاری نداشته باشید چون باعث حذف آیدی شما خواهد شد .


نکته مهم: وقتی شما برای دیدن زیر مجموعه های خود روی گزینه details کلیک کردید وارد صفحه جدید میشوید که در قسمت referrals تعداد زیر مجموعه های شما دیده میشود که به رنگ سیاه نوشته شده است اگر جمع اعتبار تان که قرمز رنگ است با تعداد زیر مجموعه هایتان برابر نیست به این دلیل است که زیر مجموعه های شما هنوز عضوی را معرفی نکرده اند و زیر مجموعه ای ندارند . پس حتمآ به این موضوع دقت کنید که وقتی اعتبار شما پذیرفته میشود که هر کدام از زیر مجموعه های شما حد اقل یک نفر عضو گرفته باشد تا عضو فعال شناخته شود .


یک سوال منظور از اینکه هر کدام از زیر مجمو عه های من باید یک زیرمجموعه داشته باشند یعنی چه؟


مثلا شما فرض کنید که یک گوشی N95 نوکیا می خواهید که برای دریافت اون به 45 کردیت(امتیاز) نیاز دارید در واقع شما باید حداقل 45 زیر مجموعه بگیرید و هر کدام از زیر مجموعه های شما هم حداقل باید یک زیر مجموعه بگیرند تا شما 45 کردیت دریافت کنید و گوشی رو دریافت کنید


گرفتن زیر مجموعه:  سوال: افراد چگونه زیر مجموعه ی شما می شوند؟


جواب:با کلیک بر روی لینک رفرال(لینک شما برای زیر مجموعه گرفتن) شما و ورود به صفحه ی ثبت نام و پر کردن فرم عضویت


مثلا لینک رفرال من به این صورت است: http://www.xpango.com?ref=91598730

لینک رفرال شما هم در صفحه ی اصلی اکانت شما نوشته شده یعنی بعد ار اینکه وارد سایت شدید در همان صفحه لینک رفرال شما نوشته شده.

نکته مهم:این سایت اساسش بر زیر مجموعه گیری است و اگر ی بدون سرگروه در سایت عضو شود چیزی گیرش نمی آید.پس برای عضویت از لینک زیر استفاده کنید: 
 
http://www.xpango.com?ref=91598730

نکتته مهم:شما اگر شما هزار تا هم زیر مجموعه بگیرید برایتان فرقی نمیکند و هیچ امتیازی نمیگیرید و بلکه هر زیر مجموعه ی زیر مجموعه ی شما به شما امتیاز میدهید.پس سعی کنید لینک رفرال زیرمجموعه ی خود را از او بگیرید و برای او زیر مجموعه بگیرید تا هم سریعتر امتیاز شما کامل شود و هم کمکی به زیر مجموعه تان کرده باشید.

 برای زیر مجموعه گرفتن راه های زیادی هست مثلا مثل من یک وبلاگ درست کنید و مطالب وبلاگ من رو کپی و توی وبلاگ خودتون پیست کنید البته توجه داشته باشید به جای لینک عضویت من لینک عضویت خودتون را وارد نمایید....شما می توانید در هنگام چت هم این مساله رو به دوستان بگویید و یا در روم ها تبلیغ کنید.


البته راه دیگر هم برای جمع کردن امتیاز به غیر از زیر مجموعه گرفتن عضو شدن در سایتهایی است که در منوی صفحه ی راست اکانت شما در قسمت offers وجود دارند ... البته عضویت در تعداد معدودی از این سایتها رایگان هستش و توصیه می شود که از راه گرفت زیر مجموعه امتیاز ب کنیم.


دریافت هدیــه: بعد از جمع کردن امتیازات کامل و رسدن امتیازات شما به حد نساب یک ایمیل به اینباکس ایمیل شما فرستاده می شه که امتیازات شما کامل شد و هدیه برای شما فرستاده می شود.


لازم به ذکر است که اکثر افرادی که ابتدا در سایت ثبت نام کرده بودند باور نمی کردند که هدیه خود را دریافت خواهند کرد و بعضی از آنها فقط از روی کنجکاوی ثبت نام کرده اند و بعد از ب اعتبار لازم هدیه خود را در دست گرفته اند.وبعضی هم گفته اند وقتی به دوستانمان این سایت را معرفی کردیم با تمسخر آنها مواجه شدیم اما حالا همه آنها به تکاپو افتاده اند و در سایت عضو شده اند. 


اگر می خواهید نامه ی افرادی که دریافت هدیه را تجربه کردند بخونید به بعد از ثبت نام و ورود به صفحه ی اصلی در قسمت بالای سایت سمت راست بر روی گزینه ی testimonials کلیک کنید تا ببینید که افرادی که اول راه وقتی این مطلب رو به دوستانشون می گفتند و دوستانشون اونها رو احمق لقب می دادند حالا چه حالی دارند. 


/ 0 نظر / 11 بازدید